Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Medycyna i okolice - Druga strona stetoskopu Medycyna i okolice - Druga strona stetoskopu Medycyna i okolice - Druga strona stetoskopu

30.05.2014
piątek

Wsadź palec w zastawkę serca!

30 maja 2014, piątek,

… albo obejrzyj, jak można zrobić zabieg neurochirurgiczny bez otwierania czaszki, ale wiedząc dokładnie, gdzie w jej wnętrzu znajduje się zmiana chorobowa i narzędzie chirurga.

Można również obejrzeć koronarografię, z udrożnieniem tętnicy wieńcowej, i inne ciekawe zabiegi. A także – rozwiać wątpliwości dotyczące stymulatora serca, wszczepialnego kardiowertera-defibrylatora (ICD) lub pompy insulinowej.

Wszystko to na Pikniku Naukowym Centrum Nauki Kopernik, na Stadionie Narodowym w Warszawie, w sobotę, 31 maja 2014, od godziny 11 do 20. Stoiska: C8 i E14.

Kto ciekawy nowoczesnej medycyny – warto zajrzeć na Piknik! Zwłaszcza że pogoda ma się poprawić.

PS Do ważnych społecznie tematów, będących tematem gorących dyskusji komentatorów tego blogu, wrócimy w najbliższy poniedziałek.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 2

Dodaj komentarz »
  1. Panie Gospodarzu.
    Po deklaracji lekarzy jasnogórskich korzystanie z medycyny naukowej staje się niemoralne i ociera lub jednoznacznie wchodzi w obszar przestępstwa. Namawianie do udziału w pikniku medycznym może być uznane jako podjudzanie do czynu przestępczego.

  2. Czy był ktoś na pikniku? Będzie jakaś relacja z tego eventu na blogu? Pozdrawiam serdecznie.